| Dictus1278 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Am avut prima data windows 7 copie si apoi un om mi-a instalat originalul si dupa o luna iar mi-a aparut copie si am incercat sa-l instalez si eu si mi-a dat eroare! De ce?

1 răspuns:
| robert35 a răspuns:

Pai omul nu stia sal activeze el ti-a mers doar 30 de zile era trial uite depide de win 7 sunt mai multe editi acum depinde de editie adica Windows 7 Ultimate, windows 7 home, etc cautati pe net cu tot cu activare antelegi