| LifeIsHard a întrebat:

Va rog, ajutati-ma! Am un telefon LG Optimus P-700, si mi-am pus model, iar tampitul meu frate, a incercat tot felul de coduri pana s-a blocat! Si acolo imi apare sa scriu : Nume utilizator (e-mail) si parola! Si am bagat ******@gmail.com si parola si zice ca sunt grestite, si pe calculator am bagat exact la fel si merge! Ce sa fac, va rog! Funda

7 răspunsuri:
| Delia_Mihaela_1986 a răspuns:

Păi. așa a făcut și fratemiu, eu l-a început asta fiind în aprilie nu aveam așa ceva și am mers la gsm și la resetat de tot. Asta ai putea face. sau să-ți faci alt cont de google :3

| LifeIsHard explică (pentru Delia_Mihaela_1986):

Mi-am facut altul si tot nu merge, exista vreo cale sa m-il deblocheze fara sa imi stearga tot din el? am jocuri, poze contacte mesaje pe care nu vreau sa le pierd.

| Adisaaa a răspuns:

Deblocheazal de pe calculator, s-au fa-ti alt cond google big grin asta e sinura solutie! Sper ca te-am ajutat

| LifeIsHard explică (pentru Adisaaa):

Cum sa im deblochez din PC? eu m-am conectat prin USB dar nu s-a intamplat nimic.

| Adisaaa a răspuns (pentru LifeIsHard):

Atunci du-te la un GSM, daca nu merge asa! Alta cale nu cred ca e!

| saronistul a răspuns:

Cauta cum sa il resoftezi

| LifeIsHard explică (pentru saronistul):

Cum? daca nu ma lasa sa umblu pe el.
.