| Merikk a întrebat:

va rog sa ma ajutati! Am incercat sa scriu un dvd de pe un laptop nu programul nero! Nu stiu din ce cauza programul s-a blocat si nu mai voia sa se inchida! Am incercat si cu task manager dar tot nu puteam sa il deblochez! Asa ca am dar restart la laptop dar cand sa imi porneasca imi scrie logging off si nici nu pornea nici nu se oprea....doar statea asa si nu puteam sa ii fac nimic!
Stie cineva vreo solutie?

2 răspunsuri:
| apriores a răspuns:

Poti incerca un Restore Point. Cand pornesti laptopul, apesi de mai multe ori pe F8 pana iti apare lista de optiuni a windowsului, alegi Safe mode. Odata intrat in windows safe, deschizi de la Start - All Programs - Accessories - System Tools - System Restore si cauti un punct de restaurare dinainte de ziua (ora) in care ti s-a stricat windowsul, il selectezi si dai next pana incepe procesul. Dureaza doar cateva minute si de cele mai multe ori rezolva orice problema.

| Merikk explică (pentru apriores):

Mersi mult de raspuns!