| Sabrinaboss a întrebat:

Buna, VA ROG SA MA AJUTATI! i am dat unei prietene o poza pe Facebook pe chat,am sters o din conversatie si eu si ea si poza tot a ramas in fotografiile de pe chat, ce sa fac sa dispara?, va rog!

Răspuns Câştigător
| Emiilea a răspuns:

Intri In conversatie si dai la media. Te duci la acea fotografie si ti apasat pe ea dar nu o da pe tot ecranul. Iti va aparea posteaza \redirectioneaza sau sterge. Dai pe sterge.
P.S Cred ca asa se facea, eu nu mai am Facebook de 8 luni.
Sper ca te.am ajutat.
O zi buna!

| Sabrinaboss explică (pentru Emiilea):

Multumesc pentru raspuns, dar nu mi apare sterge ci doar redirectioneaza, salveaza si distribuie.

| Sabrinaboss explică (pentru Emiilea):

Multumesc pentru raspuns, dar nu mi apare sterge. Ar exista alta modalitate?

| Emiilea a răspuns (pentru Sabrinaboss):

Doar daca stergi toata conversatia. Daca vrei sa mai vezi conversatia fa screenshot-uri, iar daca nu vrei sa o vada cineva si nici sa o stergi, arhiveaz-o.