| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa blochez anumite site-uri dupa un cuvant sau un anumit grup de cuvinte pe Opera, Internet Explorer si Chrome. Am instalat pentru fiecare AdBlock Plus. As vreau sa-mi dati aceleasi indicatii si pentru Blocksites...sa blochez site-uri dupa cuvinte si fraze si in acest program. Va rog ajutati-ma este urgent! Fundita!

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ceea ce vrei să faci nu prea se poate, dar în schimb poţi folosi un DNS prefernţial ce are funcţie de control parental.Pron acea funcţie vei seta ce site-uri să fie blocate.Adon-urile nu vor face veci treaba ce o poate face un DNS dedicat.Succes