| dragostealove2013 a întrebat:

vreau sa imi bag net pe telefon... dar nu merge eu am la laptop modem de ala Vodafone ( VODAFONE MOBILE BROADBAND, asa se cheama ). Telefonul meu are wi-fi dar nu gaseste reteaua asta... desi la setari are wi-fi cum pot face?

ofer fundita :* pupicii >big grin

2 răspunsuri:
| KendyforAll a răspuns:

Nu stiu daca este exact cea ce cauti raspunsul meu dar telefonul meu spunea ca ``se cauta retele,se conecteaza,conectare esuata``.Mi-am luat un wirelles am pus parola,bla bla, dupa cand l-am conectat, a mers wi fiul pe tel, si de atunci merge pe toate, te costa 70 lei, eu l-am luat de la auchan unu in cutie verde.
Sper ca te-am ajutat.

| dragostealove2013 explică (pentru KendyforAll):

Nu nu, asta stiu si eu... dar nu gaseste reteaua pe care sunt eu :'( telefonul e nou nout si in fiecare zi intru pe net prin conextiunea asta wi-fi. dar nu de la mine. de pe la veccini laughing dar eu vreau de pe al meu... si nu il gaseste