| sskrillex96 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Nokia lumia 630 si vreau cateva pareri pro si contra si despre baterie, cam cat tine... Si ar mai fi ceva. Se poate sa ai deschise mai multe aplicatii deodata si sa treci de la una la alta oricand vrei? Ms mult pt orice raspuns.

2 răspunsuri:
| JulesDC a răspuns:

Am Nokia Lumia 625, e un telefon foarte bun si are memorie destul de multă, si cat despre aplicații pe mine nu ma atrag cele de la android, pentru ca sunt prea multe, ce mi-a folosit mi-am descarcat eu. Bateria tine daca te joci pe telefon aproximativ o zi(+/-) si daca nu stai atat de mult pe aplicatii si alte cele chiar si una jumătate/doua.
Da poti avea deschise mai multe aplicații, cand vrei sa treci de la una la alta ti apăsat pe butonul înapoi si treci de la una la alta. big grin sper ca ti-am fost de ajutor happy

| AndreiRadu00 a răspuns:

Eu nu am lumia dar am vazut cum sunt parerea mea este ca Nokia lumia este un telefon foarte complicat si nu are atat de multe aplicatii si toate cele eu unul spun ca androidul este mai bun deoarece este foarte simplu si are multe optiuni de exemplu cate lovituri trante si toate cele a suportat un Samsung galaxy s 2 la mine si inca merge si am auzit ca, cineva a scapat un Nokia lumia 920 si sa si tricat acum e la alegerea ta big grin