| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon cu touchscreen, tastatura querty incorporata si sa aiba ecran mare, si sa fie ieftin. Ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Eu mi-am cumparat un Motorola Fire XT 311 cu sistem de operare android, tastatura qwerty, 3g, WI-Fi,senzor de proximitate,GPS,Modem, camera foto 3, 2 MP, etc.si im place foarte mult. 550 lei. Bafta!

| Anonymous2899 a răspuns:

Un Samsung galaxy mini. l-am gasit la 523 lei si mi se pare foarte bun. uite linkul: http://samsung.yourphone.ro/Detalii-Samsung-Galaxy+Mini+S5570+Black.html. dar numai ca nu are tastatura querty.

| ATOMIX1000 a răspuns:

Nokia e7 dupa mine mi se pare cel mai ieftin