| sweetys a întrebat:

Buna! Vreau sa imi inchid/reziliez abonamentul la sala (18 gym) dar nu gaseac in aplicatie cum. Ma poate ajuta cineva? In mail scrie ca lucrul asta se face din aplicație si deja de o săptămână ma bombardeaza cu mailuri ca nu s-a efectuat plata.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu ai posibilitatea sa iei legatura cu cineva de la aceasta sala, sau cu cineva care se ocupa de mentenanta aplicatiei lor?
cred ca e mai indicat sa mergi pana la receptia acestei sali, daca nu te pot ajuta cei de acolo cel putin iti vor putea da un numar de contact al cuiva care te poate ajuta, din cadrul retelei lor