| Christynna a întrebat:

Vreau sa imi scot ce am pe telefon pe calculator si nu merge. Am incercat prin cablul de date al telefonului. De ce?
MENTIONEZ ca telefonul este LG T510, cablul de date si pc-ul sunt tot LG ...inainte mergea sa scot fotografiile si muzica dar acum apare ca e gol telefonul desi in el am o multime se ..chestii.
FUNDA si va rog repede.
a...inca ceva..trebuie instalat vreun program?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Iddi17 a răspuns:

Cumpărăţi un stick de memorie, pui cardul în stick şi stikul în pc. Eu cred că e mai practic aşa decât cu cablu de date. big grin Mna, cum îţi e mai bine ţie.

Răspuns utilizator avertizat
| Iddi17 a răspuns (pentru Christynna):

Adaptor bluetooth blushing. laughing) Şi eu foloseam cablu de date şi nu puteam să pun nici măcar nu mi-l " citea" pc-ul. laughing) Nu ştiu ce să faci...