| AlexandraN21 a întrebat:

Buna! Vreau sa-mi iau un telefon din Altex si sa ma duc intr-o anumita data. Cum aflu online daca produsul este in stoc in magazinul in care vreau sa-l iau, pentru ca stiu ca la Altex nu se poate rezerva produsul online ca sa il iau din magazin.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa instalezi si aplicatia. Mi se pare ca are optiunea de a te anunta!

| gabicoo a răspuns:

Sub adaugă în coș ai rezervă în magazin. Selectezi județul și vezi ce stoc au în magazinele din județ.