| NoName2110 a întrebat:

Buna vreau sa-mi procur un aparat profesional puteti sa imi recomandati ceva? nu conteaza ce marca...pentru cel ce motiveaza de ce ai ales acel parat primeste funda...va rog sa fiti siguri pe aparat ca e bun. Multumesc

Răspuns Câştigător
| FerLin a răspuns:

Sa fie Canon sau Nikon DSL-R pentru ca sunt marci bune de aparate profesionale. Mai putin conteaza modelul, ala ti-l alegi in functie de banii de care dispui. Cel mai bine te uiti pe forumuri sa vezi mai multe puncte de vedere decat ai putea primii aici

2 răspunsuri:
| FerLin a răspuns:

Sa fie Canon sau Nikon DSL-R pentru ca sunt marci bune de aparate profesionale. Mai putin conteaza modelul, ala ti-l alegi in functie de banii de care dispui. Cel mai bine te uiti pe forumuri sa vezi mai multe puncte de vedere decat ai putea primii aici.

| NatyNate a răspuns:

Eu am un Nikon, sunt foarte mandra de el, il am de 3 ani si nu am nici o problema cu el, deci ti-l recomand si tie.