| AlexutaAlexaAndra93 a întrebat:

Buna :*, vreau sa-mi spuneti de ce nu-mi pot vedea conversatiilor de pe messenger. Cand apas View Conversation Historye MI SE DESCHIDE Action canceled
Internet Explorer was unable to link to the Web page you requested. The page might be temporarily unavailable.

-------------------------------------------------------- ------------------------

Please try the following:

Click the Refresh button, or try again later.

If you have visited this page previously and you want to view what has been stored on your computer, click File, and then click Work Offline.

For information about offline browsing with Internet Explorer, click the Help menu, and then click Contents and Index.

Internet Explorer

6 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Stai linistita ca nu mai merge la nimeni de cateva saptamani. Se duce la vale yahoo.

| CinevaNou a răspuns (pentru CinevaNou):

Dar daca chiar ai nevoie de istoric, il gasesti pe mail. De acolo inca mai merge... deocamdata.

| AlexutaAlexaAndra93 explică (pentru CinevaNou):

Serios? laughing

| CinevaNou a răspuns (pentru AlexutaAlexaAndra93):

Serioslaughing intreaba si pe altii daca le merge.
Iar pe mail trebuie sa cauti bine ca e ascuns laughing

| AlexutaAlexaAndra93 explică (pentru CinevaNou):

De ce **** fac treburi de astea? laughing

| CinevaNou a răspuns (pentru AlexutaAlexaAndra93):

Singurul motiv care mi se pare plauzibil e acela ca si-au dat si ei seama cat de idioti erau si si-au dat demisia. Yahoo messenger a ramas la aceeasi versiune de vreo 2 ani, nu ca ar fi fost perfect, are o groaza de buguri care le pot reproduce oricand laughing
Acuma vad ca s-a dus si conversation history si voice/video call, nu mai poti nici sa intri pe mail de pe el, si nimeni nu se simte laughing Deci ori concediati, ori si-au dat demisia, ori in vacanta. Messenger-ul si-asa devenea din ce in ce mai prost in fiecare versiune, asa ca intr-un fel e bine ca a ramas la fel, atata timp cat mergeau functiile de baza.
Nu m-as mira sa renunte la el si sa te puna sa folosesti doar messengerul online al lor. straight face