| unifight a întrebat:

vreau sa va intreb cine are boxe Genius SW-HF5.1 5050 V2, si daca aveti, vreau sa va intreb ce parere aveti? face sami kumpar si eu? cum lukreaza bassu etc?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Lucreaza la fel de bine ca limba ta romana. Ce buget ai?

| Broadband a răspuns:

Are ceva bass l-am auzit la un prieten si se aude si tare, dar la volum mare cam huruie aerul pe portul de bass reflex...totusi daca vrei sa-l iei pentru muzica orienteaza-te spre 2.1 sau 2.0 alea 5.1 sunt pentru filme si jocuri mai mult

| IulianP a răspuns:

Daca vrei ceva cu bass mergi pe x-530, le am de vreo 3 ani, si se descurca foarte bine: http://bit.ly/HdNSOU