| Lushian a întrebat:

vreau sa vad tv online si am instalat Pluginul Sopcast, asta pe Internet Explorer, si s-a incarcat, se aude, dar nu am imagine! si nu stiu ce sa mai instalez!

Aveti Fundita!

Răspuns Câştigător
| WPP a răspuns:

Salut, nu trebuie sa mai instalezi nimic, da-i refresh la pagina (ctrl+r sau F5) pana o sa mearga. Cand e flux mare de utilizatori face figuri.

2 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Google Crome poate? Sau orice alt browser de internet. Internet explorer este recunosut de intregul internet ca fiind un browser prost.

| taifu22 a răspuns:

Http://distraktiv.ro/tv-online/
Merge si pe telefon si pe tableta si pe calculator

Funda?