| anonim_4396 a întrebat:

Vroiam sa va intreb daca stiti un program in care sa iti afiseze data la care a fost facuta o poza sau un filmulet.

Multumesc happy

2 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Ca sa aflii asta dai clik dreapta properties si la general iti apar datele creearii, modificarii si acesarii

| Stranger79 a răspuns:

"Acd see photo manager" sau "Adobe bridge" fac asta dar cu conditia ca aparatul foto si/sau camera video sa fi avut data si ora setate in momentul in care filmarea sau fotografia au fost facute.
Bafta happy