| n1b3 a întrebat:

am cont pe un forum si nu stiu cum as putea si eu sa pun o poza in format. gif la avatar.Va rog spuneti-mi si mie cum as putea, sau de unde sa iau una sad. Va multumesc, as da si fundita daca stiu cum. Stiu cum sa pun o poza normala.nu m`am nascut ieri oh go on

Răspuns Câştigător
| username_8290 a răspuns:

Paiiiii. depinde de forum. adica dcaa este la invision myforum sau forugratuit!

baga id`u meu si iti explic eu acolo uku_tsa

p. s avatare sunt multe aici! http://www.glitter-graphics.com/gallery.php?categoryID=78