| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua,
Am descoperit recent un magazin online numit SDRstore.eu care vinde produse software defined radio. Am observat că au prețuri semnificativ mai mici pentru multe produse decât pe OLX. De exemplu, am găsit HackRF Portapack H2 la SDRstore.eu cu 500 de lei mai ieftin decât pe OLX. A mai auzit cineva de acest magazin? Ați comandat de la ei? Aș dori să comand de la ei, dar aș aprecia orice informație sau opinie pe care o aveți despre acest magazin.
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu stiam de acest site pana sa nu il aduci tu in discutie
mie imi pare dubios, este romanesc dar "tradus" in engleza
sunt curios de unde trimit ei marfa, probabil din china...
cred ca sunt "revanzatori" de astia care nu au stocuri
ce fac ei este sa iti livreze comenzile de pe siteurile chinezesti genwinking
eu nu am incredere in siteuri de astea obscure care nu sunt inregistrate fiscal pe nicaieri in Romania
ieftin si bun nu exista, te asigur!

| Hyperion7 a răspuns:

Nu e safe, asta din ce vad eu pe verificatoarele de site-uri