| Gaby0509 a întrebat:

Bună ziua. Am o mașină de spălat Electrolux ewf1005. O bag in priza se aprind ledurile, însă când selectez programul nu face nimic. Nu primește apa nu pornește spălarea. Menționez că mașina de spălat are in jur de 10 ani

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa ars pompa de apă cel mai probabil, cheama o firma care repara masini de spalat la domiciliu, vin ei si o desfac si vad care e cauza, bani sa ai ca ei o pot repara pe loc daca au piesa necesara

| sierra1 a răspuns:

Probabil reparatia costă mai mult decât face mașina. Gândește-te (serios) la alta!