| boitoru a întrebat:

Buna ziua am si eu o intrebare
Daca am un notebook cu un hard disk de 160 si un hard disk extern din ala mic de 1 tb pot sa le schimb intre ele? in sensu sa pun cel extern in locul celui intern? cat mai repede un raspuns multumesc

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ma indoiesc. L-ai putea pune doar daca se potriveste pe placa de baza si daca are loc.

| boitoru explică (pentru Ioandelasal):

Ma mai avut un hd extern si mi s-a stricat si l-am desfacut sa vad ce are si atunci am vazut ca, ca dimensiune nu-i nicio diferenta asa ca nu-s ce sa zic eu cred cai posibil dar intrebarea este daca va functiona momentan nu sunt in tara ca sa incerc asa ca de aia am postat intrebarea

| Ioandelasal a răspuns (pentru boitoru):

Daca se potriveste in notebook si pe placa de baza atunci este in ordine, trebuie vazut practic.