| Alesto93 a întrebat:

Buna ziua am si eu o problema mare cand intru pe un site mi se blocheaza merge greu si cand dau inapoi pe google imi zice Această pagină web nu este disponibilă folosesc google chrome. imi puteti spuneti si mie ce pot face?

Răspuns Câştigător
| raducuu a răspuns:

Cel mai probabil ai probleme cu internetul( viteza mica sau altceva). Iti recomand sa contactezi furnizorul tau de itnernet si sa sesisezi problema. Sper sa te fi ajutat.

3 răspunsuri:
| DiamantulAuriu a răspuns:

Cred ca ai probleme cu netu si mie mi s-a intamplat

| D4ny4WIN a răspuns:

Pe ce pagina vrei sa intri?

| MihaitzaJC a răspuns:

Pai daca esti pe rds sa nu te mire ca si eu am avut rds si mi se bloca mai tot timpul ce poti face e sa faci reclamatie la ei daca esti