| xXxLamborghiniXx a întrebat:

Salut am o problema. nu merge sa intru pe facebook, google, youtube si alte site-uri pe TPU, si altele merge dc? Folosesc Google Chrome si vreau sa mentionez ca am pe calculator aceeasi problema conexiunea la internet este de la acelasi router... eroarea care imi apare cand intru pe acele site-uri este urmatoarea "Această pagină web nu este disponibilă" va rog ajutati-ma acum 1 ora nu aveam problema aceasta si de atunci ma chinui sa o rezolv dar nu stiu.

3 răspunsuri:
| Ammizzu a răspuns:

Si daca nu merge sa intri cu ai pus intrebarea. Incearca sa restezi routerul

| Ammizzu a răspuns:

Suna la distribuitori de internet.