| anonim_4396 a întrebat:

am vazut la cineva ca are pe telefon o aplicatie foarte buna dar nu stium cum se cheama si nu o gasesc nici cum. Dupa ce intra pe aplicatie isi crea propria frecventa radio dupa care gasea frecevnta la casetofonul din masina si putea sa asculte muzica care o selecta de pe telefon. Ma poate ajuta cineva sa gasesc aplicatia?happy

1 răspuns:
| alin16y a răspuns:

Eu stiu ca-ti trebuie un emulator fm care sa-l conectezi la smartphone printr-un cablu dublu jack, astfel emulatorul reda ce de pe telefon pe o frecventa receptionata de casetofonul masinii. Nu cred sa existe aplicatie pentru asa ceva.