| DjSannan a întrebat:

Buna ziua as avea nevoie de niste sfaturi in legatura cu un laptop,este vorba de datele tehnice as dori sa cumpar unul. In concluzie sa fie cu camera web,sa pot juca jocuri cat de cat acceptabile,nu ma refer aici la ultimele jocuri aparute, sa aiba wireles adica daca nu am cablu de internet sa il pot conecta la o retea wireles si bineinteles sa nu aiba un pret exorbitant ci decent. Astept sfaturi si poze cu site-urile unde sunt astfel de laptopuri daca se poate. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| bogdi504 a răspuns:

Am gasit 2 variante de laptopuri unul la pret de 1.515 lei si unul la pret de 2.003 lei: http://www.emag.ro/......DHDVWMBBM/
Pret 2.003 lei integral (4 lei taxa DEEE)
Camera web hd 720, 2gb memorie video, 4gb memorie ram, processor 1.7 ghz, porturi:1 usb 2.0, 1 usb 3.0, 1 intrare hdmi (hdmi e util daca folosesti televizorul pe post de display) 1 iesire audio are si slot pentru SD CARD (gaura unde bagi card de memorie gen cel de la telefon dar mai mare), wireless, display 15.6 inch diagonala, microfon integrat
http://www.cel.ro/......w-black-l/
Pret 1.515 cu tot cu transport
Camera web hd 720, 1.7gb memorie video (Intel graphics hd 4400 integrata), 4gb memorie ram, processor 1.9 ghz, porturi: 1 hdmi 1 vga(vga aceeasi poveste ca la hdmi doar ca este doar pentru video pe cand hdmi este si pentru sunet) 1 usb 2.0, 2 usb 3.0, wireless, dispay 15.6 diagonala.
Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Robert_Emanuel_Nagy_1998 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......ck-no-odd/ sau vdaca vrei pentru gaming cat de cat o sa ai nevoie de http://www.pcgarage.ro/......dos-black/