| Iulian2507 a întrebat:

As dori sa achizitionez o placa video pentru gaming pana in 700 lei. Imi puteti spune ce gen de placa ar fi buna pentru gaming?

1 răspuns:
| IonutH98 a răspuns:

Cam asta ar fi o placa video buna de gaming... http://www.pcgarage.ro/......128-bit-3/ dar depinde si ce mai ai tu prin PC... Degeaba iti iei o placa tare daca restul componentelor sunt praf + ca la o placa ca aceea iti trebuie o alimentare ceva mai tare pentru ca are si ventilatoarele alea pe ea iar daca ai alimentarea slaba s-ar putea sa o prajesti.;)