| Anonim1234555 a întrebat:

As dori sa stiu care sunt cele mai bune firme pentru aparatele de aer conditionat. Sau ce trebuie luat in calcul? ( pe langa BTU )
Caut un aparat de aer conditionat pentru incapere relativ mare.
Pretul : 2000 lei maxim.
Si as dori sa stiu aproximativ cat va costa si montarea acestuia.
Va multumesc

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Recomand Whirlpool, Samsung, in special Electrolux EPI12LEIW Inverter 12000 BTU

2 răspunsuri:
| UDM a răspuns:

Salut.cred ca te-ar incanta marca inventor.http://www.inventoraerconditionat.ro/

| Adiiiiiii69 a răspuns:

Cauta pe eMAG.ro acolo is majoritatea de calitate..eu zic ca cele de la Samsung. Bafta!