| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Trebuie sa imi pun aparat dentar si vreau sa stiu cam cat costa in total cu toate sedintele, curatarea etc. (stiu ca doar aparatul costa cam 2000 lei)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ka0ru a răspuns:

M-am interesat in vara la un cabinet si in functie de aparat era 1500-2000 pe o singura arcada, plus punte din aia de pus in cerul gurii care mai era vreo 700-1000 daca imi amintesc bine.
Preturile difera de la loc la loc desigur, cel mai bine suni la un cabinet la care te-ai gandit si ceri niste tarife.