| TotEl a întrebat:

Deci vreau sa cumpar o unitate pc micuta, pentru a putea testa placi video si rami.Ma intereseaza cele Dell, acelea micute de se puune monitorul pe ele.Dar am vazut ca majoritatea au placa video incorporata.
1 Pot sa pun placa video pe ele din acelea mari gen nVIDIA 9800 gtx? cu o unitate
2 Pot testa orice placa video cu o unitate din aceasta micuta?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Nu, normal! Daca ai placa pe AGP nu poti sa o pui intr-un calculator cu PCI-E. Ca sa pui placa video intr-un calculator SFF, trebuie sa fie low pofile!