| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa va spun ca eu nu mai pot adauga poze deloc pe sunphoto! Cand fac albumul, normal ca dau click la "Adauga poze"si acolo imi apare sa downloandez nu-stiu-ce "Flash", Eu downloandez, dar cand il instalez, imi cere sa inchid browserul(am Opera), desi mi l-am instalat ca sa fie si de Opera. Apoi cand iar intru, trebuie s-o iau de la inceput.

Ma puteti ajuta?

Multumesc

1 răspuns:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Baloo:x! Uite! Incearca sa intri aici poate iti merge^^
http://miss7corby.sunphoto.ro/Alte_trupe_tari__care_imi_plac
Succes!:x^^