| WholeWorldHelper a întrebat:

Bună ziua.
Este cineva pe acest site care se pricepe la html? Căutăm o persoană care dorește să facă voluntariat în realizarea unui Template simplu pentru un blog de prezentare gazduit de platforma blogger pentru un Program Internațional de Dezvoltare al Carității Publice din cadrul Fundației Rusești Whole World.

Tot ce vem nevoie este de o temă personalizată cu meniu sub meniu, și câteva setări foarte simple. Denumirea meniurilor și alte linkuri care se atașază acestora le setăm noi.

Vă rugăm să nu ne recomandați variante de pe google, deoarece acelea nu îndeplinesc cerințele noastre.

Mulțumim.

1 răspuns:
| SilverF8ith a răspuns:

Webdev.pixub.com/code/templates/bublue_studio.zip

incearca aici daca nu downloadeaza altul gata facut.

http://webdev.pixub.com/code/code4.php