| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU
Ce alegeti blogger sau wordpress si de ce? avantaje si dezavantaje. Fara linkuri
Si daca va pricepeti in acea platforma va rog sa lasa-ti si un id aici sau mesaj
funda cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Pentru incepatori eu as recomanda Blogger. Fiecare lucreaza cu ce ii place.

| Matei_Dorin_1998 a răspuns:

Eu aleg wordpress deoarece ma ocup de mai multi ani cu acesta este unul simplu dar atractiv, am facut vreo zece bloguri in acest sistem.
Poti citi mai multe imformatii pe acest site.....http://mcwebdesign.ro/tag/avantaje-wordpress/