| AwakexD a întrebat:

imi puteti recomanda cateva laptopuri bune in multi tasking si pe care sa mearga Moto GP 14, footbal manager 2014, fifa 14 si urmatoarele serii ale acestor jocuri. Bugetul maxim e 3700 de lei. Multumesc

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Am mai spus si o mai spun inca o data: Laptopurile nu sunt bune pentru gaming! Poti sa dai si 10000 de lei pe un laptop, pentru ca peste 2-3 ani va fi de aruncat! Nu te lua dupa ce spun vanzatorii ca e laptopul x de gaming, si costa o caruta de bani. Cu 3700 de lei, daca ai un depozit de calculatoare in oras, sau de pe net (eMAG, pcgarage), iti faci un desktop care sa iti ruleze vreo 10 ani de acum inainte, jocurile din prezent pe high sau ultra, iar mai tarziu pe medium. O zi buna!

| AwakexD explică (pentru YoChriss):

Salut. Stiu ca un desktop e mai bun, dar am nevoie de portabilitate. Nu tin neaparat sa mearga toate jocurile la high si ultra. Ma multumesc si cu detalii medii. Oricum ma joc doar jocurile de mai sus

| zuzuluzu a răspuns:

Uite aici un laptop foarte bun. Iti va merge si urmatoarele serii din acele jocuri fara probleme, acele jocuri nu au cerinte foarte mari http://bit.ly/VyXJNY