| Maier_Liviu_Lucian_1971 a întrebat:

Buna ziua la toti, am un tv finlux led 42f930-3d, si nu imi mai merge functia 3d. La orice film 3d apas pe butonul 3d si imi apare mesaj ca nu este compatibil cu functia 3d. Nici din meniu nu pot sa modific ceva. La optiunea 3d imi apare doar OK fara sa pot modifica. Mai am un prieten care are acelasi tv si in meniu, la optiunea 3d chiar daca nu este incarcat nici un film 3d se deschide un submeniu cu mai multe optiuni. La mine apare doar OK in meniu fara sa pot deschide nici un submeniu.
Ma puteti ajuta cu un sfat?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Intrii in meniu si cauti meniul soft sau software si trebuie sa aiba optiunea de update sau actualizare daca il ai in romana

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Incearca sa faci un update la softul televizorului si vezi daca merge. Daca nu iti merge nici dupa update, du-te cu el la reparat.

| Maier_Liviu_Lucian_1971 explică (pentru GdX):

Multumesc. Cum fac update-ul?