| BroascaCuElice a întrebat:

Știe cineva cum aș putea rezolva eroarea : Your connection is not private
NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID
You cannot visit right now because the website uses HSTS? Eroare care apare în Google Chrome.
Specific faptul că am încercat s-o rezolv deja schimbând DNS-ul și nu e de vină antivirusul și nici ora și data laptop-ului.

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Resetează browserul.

| BroascaCuElice explică (pentru gabicoo):

L-am resetat, însă n-a rezolvat problema.

| gabicoo a răspuns (pentru BroascaCuElice):

Încearcă să dai cu ăsta:
https://chrome-cleanup-tool.en.softonic.com/

| JicaContra a răspuns:

Sterge chrome
pune alt browser bazat pe chrome care nu mosteneste nimic de la chrome, cum ar fi: Comodo Dragon, Iron, Opera, versiunile portabile ale lor, versiunea lor portabila din portableapps.com, etc. (poti sa ai de 3 ori acelasi broswer fara sa se deranjeze unul pe altul)