| hatze a întrebat:

Bună ziua TPU, am o problemă cu fraps nu pot filma mai mult de 5-6 minute.cine a mai avut problema asta? se poate rezolva? am fraps full activat! dau fundă

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil nu ai spatiu, fraps lasat pe default la video iti mananca hardul.

Verifica unde isi salveaza video-urile si apoi vezi cat spatiu ai pe partitia sau hdd-ul respectiv. A doua chestie pe care o poti face e sa limitezi calitatea sau fps-urile videoclipului, astfel inregistrarile vor ocupa mai putin spatiu.

| hatze explică (pentru anonim_4396):

Am liber vreo 200 de gb și degeaba sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru hatze):

Inseamna ca nu ai full. Probabil nu ai instalat corect fraps-ul. Varianta free inregistreaza doar 5 minute, din cate imi amintesc.

| stefanvladvlad a răspuns:

Pai deschide fraps-ul si la fps trebuie sa ai: la benchmark settings toate patratelele bifate
la "stop benchmark after nu trebuie sa ai bifat
la movies: jos e loop buffer length___ seconds-> acolo pune 999
si gata
Bafta!

| 2Fast2Furious a răspuns:

Nu se poate asa filmeaza el putin daca vrei un program care sa filmeze mult incearca HyperCam