| andreigroza19 a întrebat:

Buna ziua TPU
Am o problema de genul. Daca tin apasata o tasta, si apoi incerc sa apas cu mouse-ul pe un icon de pe ecran,se blocheaza si abia dupa ce las de tasta se selecteaza,sau:daca tin apasat pe tasta dupa ce las, inca vreo 3 secunde tot tiparesc aceeasi litera, sau daca tin apasat si incerc sa invart de mouse intr-un joc sa invart camera, e complet blocat.

4 răspunsuri:
| figaro a răspuns:

Salut,nu ti-e blocat butonul de la scroll?

| andreigroza19 explică (pentru figaro):

E de la windows asta stiu sigur

| InteractiV a răspuns:

Daca ai Windows xp e clar. Dupa cum ai auzit si tu.XP se pierde nu mai are protejare.Schimbal.Daca ai 7, vista sau 8 incearca sa bagi Cd si sa ii dai un repair. Poate fi din cauza Windowsului.