| Alinush1993 a întrebat:

Buna ziua TPU.Azi am cumparat niste casti donut nou noute si am o problema in sensul ca imediat dupa ce le-am luat le-am conectat la telefon si calculator si una din cele doua parti pur si simplu nu merge in sensul ca nu se aude nimic.Care poate fi problema? Castile sunt nou noute deci m-ar mira ca le-am primit arse.

1 răspuns:
| MgdDroopy a răspuns:

Conform legii ai dreptul sa le schimbi. Daca incerci sa le repari singur iti pierzi garantia.