| Ioana2008v a întrebat:

Buna ziua TPU! De ieri router-ul meu nu mai merge cum trebuie. Am observat asta cand internetul a inceput sa mearga incet. Am incercat sa restartez router-ul dar dupa aceea internetul nu mai mergea deloc, pana m-a ajutat cineva sa-l repar, dar tot mergea incet. El a mai spus ca s-ar mai putea pentru ca niste oameni scoteau cablurile din pamant. Sa-mi fac griji sau nu? Daca nu, ce as putea sa fac sa mearga internetul mai repede? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| charleslouboutin a răspuns:

Atata timp cat de mers iti merge, nu e de la tine. Dar in orice caz, sa iti protejezi reteaua pe wifi.

| Ioana2008v explică (pentru charleslouboutin):

Mi-a revenit internetul, dar iti multumesc sincer oricum.

2 răspunsuri:
| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Ori este din cauza vitezei mici sau din cauza timpului nefavorabil