| Iku a întrebat:

Vin cu o intrebare la care caut raspuns de mult timp. Deci as vrea sa fac o revista pe calculator, dar nu prea stiu cum. Stiti, sa fac coperta si interiorul ei(revistei). Dar daca se poate cu un program care nu necesita descarcat. Multumesc anticipat. Dau funda + vot.

1 răspuns:
| Lorodana a răspuns:

Scoti la imprimanta 10 coli de a4 in format landscape (adica pe orizontala) le indoi pe mijloc le capsezi si gata ai o mini brosura de 20 de pagini happy nu e nevoie de nici un progrm, le poti face in word, paint orice ai pe calculator