| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa! Am descarcat un joc si imi trebuia Hamachi, si vreau sa dezinstalez acest program pentru ca jocul nu il mai am si nu pot... Deci m-am dus in start, apoi in control panel apoi in add or remove programs si am cautat acest program si nu l-am gasit. Ma puteti ajuta? big grin Dau fundita. :*

Răspuns Câştigător
| alex_6551 a răspuns:

Incearca sa intri in folderu' instalat si probabil e uninstallu' pe acolo sau incearca sa stergi folderu' cu totul

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Lasa-mi id-ul pe privat.

| xamix a răspuns:

Intra unde l-ai inst. si trebuie sa scrie pe acolo uninstall

| costin95 a răspuns:

Incearca in start la all programs cauta hamachi du-te acolo pe sagetuta lui si uitate n-are uninstal?

| j0hn6 a răspuns:

Buna ana maria : te duci in start ->settings->control panel si dupa accea dai pe ADD or Remuve Programs si o sa astepti putin sa ti se incarce si dupa ce ti-au aparut acolo programele din pc si cauti programul pe care vrei sa il dezinstalezi dai 1 click pe el si in dreapta lui o sa iti apara remove.dai pe remove si gata! Sa spui daca a mers

| TiTiLuSsS a răspuns:

Pai.esti sigura ca nu e sters deja hamachi.trebuie sa fie acolo. daca nu l-ai sters