| GulDan a întrebat:

Ca freeleancer in photoshop trebuie sa stii sa il folosesti la perfectie? Sau ce e cel mai important sa stii? eu am inceput sa lucrez cu photoshopu de 2 saptamani si am auzit ca se pot castiga bani frumosi.

3 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Ar cam trebui, mai ales daca vrei sa faci bani din asta. daca iti cumpara cineva desenul sa stii ca au multe pretentii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se pot castiga bani frumos intr-adevar, dar trebuie sa ai un portofoliu si ceva experienta. Nu e neaparat nevoie sa il stii la perfectie, dar pe ceea ce faci tu trebuie sa fii bun. de invatat vei invata mereu lucruri noi

| ValentinCN a răspuns:

Daca doresti multi bani iti recomand sa stii mai bine aceasta programa, iar pentru aceasta trebuie sa ai multa practica.
Apropo iti reomand site-ul: http://lectii-photoshop.com/
e foarte bun si are lectii bune!