| KoBrAVaSaluta a întrebat:

Cam cat costa o tastatura de laptop(eu o am in laptop ca sa zic asa)...eu am varsat cafea fara sa vreau si nu pot sa-l deschid ca trebuie sa bag parola(de exemplu:e nu merge, si daca apas alte litere imi apar de mai multe ori)plz help

5 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Depinde de model, dar nu sunt foarte scumpe (undeva in jur de 100 ron). Sau poti cumpara o tastatura separata, pe care s-o conectezi prin USB la laptop.

| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut.Este foarte scumpă placa tastaturii de laptop de schimbat,de aceea îţi recomand să achiziţionezi o tastatură normală de calculator, doar că aceasta să aibă port USB, pentru a te folosi de ea o perioadă. Menţionez că aici ai şi livrare gratuită la orice produs: http://goo.gl/xMJSh.Sper să te fi ajutat.O zi bună.

| edydotmail a răspuns:

Mergi cu laptopul in service. De obicei constatarea e gratuita si iti vor spune ei cat ai de plata pentru reparatii.

| KoBrAVaSaluta explică:

Numai conteazatongue s-a reparat de la sine(acum scriu de pe laptop, ieri am scris de pe pc)

| ally_3018 a răspuns:

Cei de la service ar trebui sa stie, exista un spray cu care iti curata tastatura, si nu e chiar asa de scump. Am patit-o si eu.