| vladutvlad a întrebat:

Cam cat costa un iphone
?

cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| AliceIDK a răspuns:

Sunt multe modele, dar cel mai scump este iphone4. Acesta costa in jur de 20-25-30 de mil ( nou ) iar iphonul4 secondhand este 10-15 milioane. Sper ca te-am ajutat!
pe.s : Sunt in bani vechi!

7 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Cel mai ieftin vreo 500 lei

| wintage a răspuns:

25 milioane

| ɔɐıɔ a răspuns:

3gs nu prea mai gasesti decat second, si second de la 5 mil la 10, 4 gasesti si prima mana si second, prima mana cam pe la 25 mil, iar second 10-15

| danielcretu1980 a răspuns:

Intre 100 si 700 euro, in functie de model si vechime.
care te intereseaza: 3G, 3gs, 4?

| phantomitza a răspuns:

Un prieten de-al meu l-a luat cu 400 de euro.de pe net daca vrei vorbesc cu el pentru tine sau dai add puscasu.valentinaa si vb mai multe

| MeDyw0w a răspuns:

IPhone-ul 3 costa 600 de Euro, iar iPhone 4 costa 849 de Euro(Adica, asa am vazut in Frankfurt :ca iPhone-ul 4 costa 849 de Euro, dar nu stiu daca in Romania este la fel...thinking) Bafta!kiss

| Cezar2189 a răspuns:

Eu Anul Acesta Mi-am cumparat un iPhone 4winking Din Intalia...659 euro.16 GB...Asta ar veni in lei cam 2.700 leiwinking Fundita?blushingbig grin