| Loveer a întrebat:

Cam cat tine o baterie de iPod touch 4g?

1 răspuns:
| CrazyRat a răspuns:

Depinde.
Daca asculti numa muzica te poate tine si pana la 30-40 de ore (depinde si de claritate si volum a melodiei ca is unele care au multa claritate, bass, etc).
Daca urmaresti numa filme/videoclipuri continu 6-8 ore (la fel ca la muzica numa ca aici ii mai important claritatea video/audio), astea numa in cazul in care nu folosesti Wifi, Bluetooth, etc. si este mai nou, daca folosesti careva din astea la muzica iti reduce cu cateva ore, la video cam cu 1, 2 ore maxim. Daca ii second muzica te poate tine intre 20-30 de ore si videoclipurile/filmele 3-5 ore maxim. Asta o fost diferenta la mine de cand l-am luat si dupa ce l-am folosit o perioada "mai lunga".