| AlexU13 a întrebat:

Dintre ipod-ul touch 3g si 2g care din ele are o baterie mai buna pentru muzica? (nu vreau sa mi spuneti de pe net ci din experienta proprietongue).

2 răspunsuri:
| CosmiiX a răspuns:

Eu am avut 3 g, si bateria ma tinea 2 zile, daca pentru tine e de ajuns ipod 3g e alegerea buna.

| Macovei_Lucian_1996 a răspuns:

Iti pot recomanda ipod 2g deoarece bateria lui si cea a 3g-ului sunt aproape asemanatoare, iar consumul de energie este redus datorita functiilor limitate pe care le are,+diferenta de pret intre ele, asadar este o alegere mai buna pentru muzica.