| UnuBUnsiRau a întrebat:

Cam ce telefon ar fi bun? samsung star sau galaxy y? astept pareri

Răspuns Câştigător
| anonimathebest a răspuns:

Galaxy y cu siguranta! eu stiu ca star tine f. putin, se strica repede.o colega de-a mea a avut si i s-a stricat dupa 1 an si l-a folosit corect. oricum, galaxy y face mai multe si are si multe culori disponibile.eu vreau sa primesc un galaxy y de craciun pentru. ca e cel mai bun si e si de fete:D uite si un link http://www.google.ro/......tp?/imgres

3 răspunsuri:
| Mafia4ever a răspuns:

Galaxy y. au un sistem android foarte bun, succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta Galaxy Y.E bun la orice si are muuulte aplicatii.Se potriveste mai ales la "young"(de acolo si Galaxy Y).

| UnuBUnsiRau explică:

Dar eu sunt baiat sad