| Nana4866 a întrebat:

Cand aprind calculatoru imi apare "You may be a victim of software counterfeiting. Click Restore Now to get help with this problem." Si daca apas Restore Now mi se aprinde calculatoru si mi se deschide linkul asta: http://www.microsoft.com/......teHTA.aspx iar jos in dreapta imi apare din nou " You may be a victim of software counterfeiting. This copy of Windows did not pass genuine Windows validation.". Stie cineva cum as putea sa le fac sa dispara fara sa reformatez calculatoru?

3 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul, e cea mai sigura solutie si cea mai bun.Pe viitor ai grija ce descarci, si iai un antivirus bun!

| NakaTaka a răspuns:

Imi pare rau dar ai un malware care nu se poate rezolva.Singura solutie e sa iti restartezi windowsul