| Cristian2003 a întrebat:

Cand cumparati un pc il cumparati pentru haming sau pentru alte lucruri?

7 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Pentru haming sigur nu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pentru gaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi sa imi cumpar un pc l-as folosi pentru Gaming / gradica / editare video.

| SonicAndrei a răspuns:

Fiecare cu nevoile sale. Eu pentru gaming și editări foto-video. Deci sunt cel mai pretențios.

| naty1919 a răspuns:

Alte lucruri:sa mearga repede, sa aiba o placa bunicica, etc

| Bogdan_Bogdan_1993_quFB a răspuns:

Pentru alte lucruri big grin!

| RaspunsulTauSuntEu a răspuns:

Aici depinde de fiecare si de bugetu bineinteles daca ai buget de 1500+ (gaming) daca ai de la 1000- (alte lucruri)