| madycoco a întrebat:

Cumparati lucruri inutile? Da-ti exemplu big grin.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu mai cumpar, dar am cumparat produse inutile:produse inutile de la Avon...laughing

13 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Cercei.Am o gramada, dar nu ii port.

lolita
| lolita a răspuns:

Nu, in general tote sunt doar capricii, inainte imi cumparam multe bratari si lanturi din argint, mi le puneam o data si atat, mi-am dat seamam ca am dat o multime de bani far nici un folos si acum am renuntat la lucrul asta. revistele inca mi le cumpar cu toate ca multe doar le rasfoiesc pe moment si le uit printr-un colt al camerei, si cam atat.

| viatadecacatt a răspuns:

Da, la scoala imi cumpar umai dulciuri si din astea de la fast-food, care le consider inutile, dar prca nici nu pot sa ma abtin sa nu imi iau.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dalaughing Multe cosmetice e care nici nu le folosescbig grin

| Seline a răspuns:

Da, tigari.

| OnWeed a răspuns:

Idem @dead.and.gone.

| OnWeed a răspuns:

Idem dead.and.gone.

| User a răspuns:

Bilete la loto si pariloto laughing. e inutil pentru ca am bagat mai mult decat am scos...

| sasha a răspuns:

Lenjerie intima, ce rost are sa porti asa ceva daca ai hainele peste...

| xitty a răspuns:

Desigur...foarte multe bratari, cercei, inele colorate
insa niciodata nu le port.
atunci cand cumperi lucruri inutile te simti foarte bine fiindca nu realizezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brichietestraight face, nu fumez, nimeni din casa mea nu fumeaza, insa cumparbig grin, is dili?;;happy laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata, cumpar doar ce-mi trebuie. Nici bibelouri nu cumpar, ce sa fac cu inutilitatile, sa stau sa ma uit la ele cum se umplu de praf?

| georgiana a răspuns:

Poate ca da, dar singurul lucru care imi vine acum in minte este imbracamintea, am unele haine care nu le port, le-am luat caci mi-ai placut prima data, apoi le-am uitat in dulap.