| DarkShina5566 a întrebat:

Cand cumperi un router wireless, iti face si garantie la el?

Răspuns Câştigător
| alexpirvan a răspuns:

Este o obligatie a magazinului sa ofere garantie...nu ar trebui sa cumperi de undeva unde ti se spune ca nu ofera garantie pentru ca e dubios...chiar si magazinele second hand sunt obligate sa dea garantie 3-6 luni pentru aparate

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles ca ti se face garantie la orice produs electronic cumparat, asta daca il cumperi de la um magazin care isi respecta cat de cat clientii

| IonutzWoW a răspuns:

Da,cel putin mie mi-a dat garantie 1 an. Depinde de unde il cumperi.

| MishelleArt a răspuns:

Depinde de unde il cumperi. Eu am cumparat de la eMAG si am avut garantie.

| SmileForMe12 a răspuns:

Hei! Eu mi-am cumparat un router wireless acum 2 ani si nu am avut garantie. Acum poate s-a mai schimbat si-ti face garantie, cine stie.
Iti recomand sa intrebi.

Pa, pa

| unucavoi a răspuns:

Buna, eu cand mi-am cumparat laptop-ul mi-a dat cadou si un router wirelles, am si garantie la el 2 ani, acum ar trebui sa dea la toate electronicele garantie